Nejlepší žáci

Tato anketa je vyhlašována každoročně od školního roku 1992/1993. Nejstarší držitelé tohoto ocenění dnes již sledují školní dění z pozice rodičů, přihlížejí vyhlašování ocenění svých dětí a dokonce se spolupodílejí na výběru svých následovníků jako členové našeho pedagogického sboru. Řada z nich pak uchovává toto ocenění až do současnosti, což je jistě velmi potěšující uznání.

Nemalý dík patří také představitelům města, kteří se vyhlášení této ankety a předání ocenění pravidelně účastní.

Nejlepší žáci školy v roce 2015/2016


V. AVeronika Ocásková
V. BOndřej Zapoměl
VI. ATereza Kalábová
VI. BIva Zahradníková
VII. ARobert Halíček
VII. BFrantišek Kroutil
VIII. ADavid Popela
VIII. BPavel Vařečka
IX. AAleš Florián
IX. BMarie Jašková
Cena ředitelky školy PaedDr. Jaroslavy OlšanskéNejlepší tým školy: házenkáři za třetí místo v republikovém finále soutěže Novinářský kalamářRobert Halíček, David Víška, Jan Brát, Marek Kratochvíl, Marek Popela, Michal Zapletal, Michal Gajda, Milan Vítek, Martin Flajšinger, Ondřej Jahoda, Dominik Absolon
Nejlepší tým školy: házenkáři za druhé místo v republikovém finále soutěže SLZŠ "O pohár ministryně školství"Jakub Klimeš, Martin Sklenář, Jiří Šplouchal, Martin Jaroš, David Popela, Jiří Gregorovič, Marek Novotný, Zdeněk Urbánek, Pavel Vařečka, Štefan Esterka, Filip Zourek

Nejlepší žáci školy v roce 2014/2015


V. ATereza Kalábová
V. BVeronika Kalvodová
VI. AAlžběta Fialová
VI. BFrantišek Kroutil
VII. AMarkéta Macenauerová
VII. BOndřej Krošík
VIII. AOndřej Blaho
VIII. BJiří Šplouchal
IX. APetr Rusanov
IX. BJonáš Horáček
Cena ředitelky školy PaedDr. Jaroslavy OlšanskéJonáš Horáček (IX.B)za velmi dobrý prospěch
Nejlepší tým školy: házenkáři za druhé místo v republikovém finále soutěže Novinářský kalamářRobert Halíček, Daniel Fila, Filip Gregor, Josef Velíšek, Filip Zourek, Martin Jaroš, David Popela, Jiří Gregorovič, Ondřej Krošík, Zdeněk Urbánek, Pavel Vařečka, Štefan Esterka

Nejlepší žáci školy v roce 2013/2014


V. ALinda Horáčková
V. BTereza Odehnalová
VI. AAnton Tisoň
VI. BAdéla Kulichová
VII. AAneta Konečná
VII. BPetr Fiala
VIII. ARadka Mášová
VIII. BPetr Beneš
IX. AHana Kaspříková
IX. BMarie Kozdasová
Cena ředitelky školy PaedDr. Jaroslavy OlšanskéLukáš Konečný IX. Aza velmi dobrý prospěch a výbornou reprezentaci školy nejen ve sportovních, ale i vědomostních soutěžích a olympiádách
Tým atletů za postup do krajského kola (přes okrsek, okres) Poháru rozhlasuAdam Fila, Luděk Matoušek, Petr Rusanov, Jan Pecák, Petr Adámek, Lukáš Konečný, Zdeněk Kukla, Petr Lengál, Lukáš Mariánek, David Pospíšil, Roman Šebeček
Tým házenkářů Novinářského kalamáře za 5. místo v republikovém kole uvedené soutěžeDaniel Fila, David Popela, Jiří Gregorovič, Ondřej Krošík, Zdeněk Urbánek, Pavel Vařečka, Štefan Esterka, Jakub Klimeš, Martin Sklenář, Jiří Šplouchal
Tým vybíjené za 5. místo v krajském kole uvedené soutěžeTereza Odehnalová, Erika Machálková, Michaela Musilová, Matěj Diviš, Josef Velíšek, Lubomír Vykoukal, Tomáš Nachtnebl, David Víška

Nejlepší žáci školy v 2012/2013


V. AOndřej Mihula
V. BKlára Zapomělová
VI. AMartin Hon
VI. BAnna Kalvodová
VII. APetra Chudáčková
VII. BJonáš Horáček
VIII. AIveta Machytková
VIII. BLukáš Mariánek
IX. AEliška Mášová
IX. BMiroslav Esterka
Cena ředitelky školy PaedDr. Jaroslavy OlšanskéDaniel Fiala IX. Aza vynikající prospěch a velmi dobrou reprezentaci školy ve sportovních soutěžích a olympiádách
Ekotým - za zvládnutí auditu a obhájení již třetího mezinárodního titulu EkoškolaMichal Gajda, Lucie Sekaninová, Stela Maršálová, Jan Bárek, Eliška Kalvodová, Štěpán Rozprým, Gabriela Sychová, Karolína Lužová, Lucie Hiršová, Michaela Rakovská, Šimon Havíř, Karolína Smejkalová, Tereza Odehnalová, Petr Kugler, Anton Tisoň, Martin Hon, Petr Kolář, Jiří Šplouchal, Jakub Ocásek, Michaela Zichová, Julie Kalvodová, Jaroslav Slezák, Lukáš Konečný, Kateřina Chlupová, Daniela Černá, Libuše Tisoňová, Vlasta Popeláková, Adéla Koláčková, Zuzana Rudolecká
Tým soutěže Sapere (vědět jak žít) za postup do celorepublikového kola v PrazeMichaela Melníková, Kryštof Bartek, Lukáš Mariánek
Tým házenkářů Novinářského kalamáře - za reprezentaci školy v republikovém kole uvedené soutěžeDavid Popela, Jiří Gregorovič, Ondřej Krošík, Jakub Klimeš, Lukáš Musil, Martin Sklenář, Martin Bílek, Lukáš Knos, Jiří Šplouchal, Dalibor Šustr, Adam Fila, Jan Purket, Štefan Esterka

Nejlepší žáci školy v roce 2011/2012


V. AEva Strakatá
V. BMonika Luskačová
VI. APetra Chudáčková
VI. BRadim Zeman
VII. AJan Bílek
VII. BEliška Muselíková
VIII. AMichaela Pazourková
VIII. BAdéla Koláčková
IX. AMichal Vévar
IX. BAlice Gregorovičová
Cena ředitelky školy PaedDr. Jaroslavy OlšanskéSimona Franklová (IX.A)za velmi dobrý prospěch a aktivní práci v Ekotýmu
Tým vybíjené 4. a 5. ročníku - za 1. místo v krajském kole soutěže ve vybíjené - Preventan CupOndřej Klvač, Lukáš Musil, Martin Sklenář, Jakub Klimeš (V.A.), Martin Bílek, Petr Fiala, Jiří Šplouchal, Lukáš Knos, Jakub Ocásek, Oldřich Popelák, Dalibor Šustr, Maxmilián Zelníček (V.B), Filip Michl, Ondřej Krošík (IV.B)

Nejlepší žáci školy v roce 2010/2011


>
V. AAdam Fila
V. BHana Páralová
VI. AJaroslav Slezák
VI. BDaniela Černá
VII. AVlasta Popeláková
VII. BDaniel Fiala
VIII. AKarel Flek
VIII. BAlice Gregorovičová
IX. ADominik Hladký
IX. BEliška Cupáková
Cena ředitelky školy PaedDr. Jaroslavy OlšanskéLenka Petláková (IX.A)za velmi dobrý prospěch a vynikající reprezentaci školy ve sportovních soutěžích - volejbal, atletika
Tým atletek - za 1. místo v okresním kole atletické soutěže Pohár rozhlasuMartina Adámková, Pavlína Březinová, Eliška Cupáková, Lucie Formánková, Renata Knížová, Lucie Králová, Karolína Nedomová, Markéta Pazourková, Lenka Petláková, Natálie Sklenářová, Michaela Svobodová

Nejlepší žáci školy v roce 2009/2010


V. AAdam Diviš
V. BDaniela Černá
VI. AVlasta Popeláková
VI. BDan Fiala
VII. AMichael Spáčil
VII. BMiroslav Válka
VIII. ALenka Petláková
VIII. BMonika Franklová
IX. AKateřina Kosmáková
IX. BOndřej Binek
Cena ředitelky školy PaedDr. Jaroslavy OlšanskéMartin Golis (IX.A)za velmi dobrý prospěch a reprezentaci školy v soutěži finanční gramotnosti - 5. místo v krajském kole soutěže
Tým volejbalistek - za 3. místo v krajském kole soutěže volejbalových družstev dívekKateřina Flajšingerová, Iveta Slezáková, Lenka Petláková, Lucie Formánková, Natálie Sklenářová, Eliška Cupáková, Pavlína Březinová, Iva Marková a Andrea Kubíčková

Nejlepší žáci školy v roce 2008/2009


V. AKryštof Kozák
V. BMichaela Ráblová
VI. AJana Muselíková
VI. BMonika Harvánková
VII. ARenata Knížová
VII. BNatálie Sklenářová
VIII. ADiana Sychová
VIII. BAnežka Pejřová
IX. ATereza Sklenářová
IX. BPatricie Koukalová
Cena ředitelky školy PaedDr. Jaroslavy OlšanskéJan Konzal (IX.A) za dlouholetou správu školního webu
Ekotým - za dvouletou práci, která vyvrcholila převzetím titulu EkoškolaPatricie Koukalová, Diana Sychová, Pavlína Krošíková, Nikola Žižlavská, Karolína Nedomová, Jan Sedláček, Miroslav Válka, Erik Popelák, Iveta Slezáková, Lukáš Vévar, Tomáš Březina, Natálie Mácková, Sabina Formánková, Katka Slezáková, Petr Kolář

Nejlepší žáci školy v roce 2007/2008


V. AMarkéta Jašová
V. BJan Sedláček
VI. ARenata Knížová
VI. BNatálie Sklenářová
VII. AFrantišek Klein
VII. BKristýna Nedomová
VIII. ATereza Sklenářová
VIII. BMartina Jarošová
IX. AJaroslav Čechák
IX. BDenisa Luskačová
Cena ředitelky školy PaedDr. Jaroslavy OlšanskéHázenkáři - krajské finále 1. místoTomáš Konečný, Jakub Zich, Radek Konečný, Marek Bím, Matěj Brávek, Michal Staňa, Tomáš Kubát, Tomáš Koláček, Jiří Staňa, Jiří Rajmic, Marian Hladík, Jan Svoboda
Tým projektu Krajina a lidéMartina Popeláková, Jiří Šmerda, Žaneta Volentiérová, Barbora Lorencová, Terezia Herberková, Dan Spáčil, Michaela Dudáková, Michaela Jašová, Marek Tomečka, JolanaSmejkalová

Nejlepší žáci školy v roce 2006/2007


V. AAndrea Machytková
V. BJan Sedláček
VI. ARenata Knížová
VI. BNatálie Sklenářová
VII. AFrantišek Klein
VII. BKristýna Nedomová
VIII. ATereza Sklenářová
VIII. BMartina Jarošová
IX. AJaroslav Čechák
IX. BTomáš Langer
Cena ředitelky školy PaedDr. Jaroslavy OlšanskéHázenkáři - krajské finále 1. místoTomáš Konečný, Jakub Zich, Radek Konečný, Marek Bím, Matěj Brávek, Michal Staňa, Tomáš Kubát, Tomáš Koláček, Jiří Staňa, Jiří Rajmic, Marian Hladík, Jan Svoboda
Tým projektu Krajina a lidéMartina Popeláková, Jiří Šmerda, Žaneta Volentiérová, Barbora Lorencová, Terezia Herberková, Dan Spáčil, Michaela Dudáková, Michaela Jašová, Marek Tomečka, JolanaSmejkalová

Nejlepší žáci školy v roce 2005/2006


V. AAndrea Kubíčková
V. BSoňa Koblížková
VI. ATereza Sklenářová
VI. BKarolína Oravcová
VII. AMarek Tomečka
VII. BHana Cupáková
VII. CKatka Rudolecká
VIII. ALenka Cigánková
VIII. BNikola Procházková
VIII. CMiroslav Ficek
IX. ANatálie Doležalová
IX. BVeronika Ocásková
Cena ředitelky školy PaedDr. Jaroslavy OlšanskéVlastimil Novák(IX.A)mimo jiné za vynikající učební výsledky, úspěšnou reprezentaci školy, zajišťování a aktivní účast na projektu "Bitva u Slavkova"

Nejlepší žáci školy v roce 2004/2005


V. ALucia Jánska
V. BVladimíra Králová
V. CTereza Sklenářová
VI. AMartina Popeláková
VI. BHana Cupáková
VII. AAdriana Audiová
VII. BNikola Procházková
VII. CPatrik Lán
VIII. AOndřej Zapletal
VIII. BIveta Kiliánová
IX. AZdeněk Škop
IX. BIvana Voborná
IX. BMonika Křížová
Ocenění za reprezentaci školyČáp D., Staňa P.(I. A), Flek K., Krcha T., Haluza M., Formánek R., Šlahůnek R.(II.A), Čáp F., Pavlík J., Zourek D.(III.A), Fraj V., Staňa D., Tošič D., Šmerda D.(III.B) za úspěšnou representaci školy v okresním finále fotbalového turnaje McDonald's cup - 3. místo
Tomečka M., Smrž M.(VI.A), Jakubec P., Kravčík J.(VI.B), Gratcl J., Knol M., Sekanina M.(VII.A), Kilián R.(VII.B), Harvánek F., Váša M.(VII.C), Filová J., Gajdošová S.(VI.A), Cupáková H., Polášková B.(VI.B), Dušková I., Kamenická K.(VII.A), Hladká K., Nováková E.(VII.B), Konečná M., Věžníková J.(VII.C)za úspěšnou representaci školy v okresním finále Poháru rozhlasu - atletika ml. žáků - 4. místo
Knol M., Sekanina M., Krejčí J.(VII.A), Mikojan Z.(VIII.), Holčapek J., Kamenický J., Nováček M.(VIII.B), David Jedlička(IX.A), Lattenberg J., Maštalíř M.(IX.B), Blažko J., Sarojan A.(IX.C) za úspěšnou representaci školy v minifotbale st. žáků - 3. místo
Kilián R.(VII.B), Zapletal O., Müller M., Řípa P., Rujbr O.(VIII.A), Staňa D.(VIII.B), Hladík R., Škop Z., Frankl M.(IX.A), Maštalíř M.(IX.B)za úspěšnou representaci školy v republikovém finále házenkářské soutěže st. žáků - 3. místo

Nejlepší žáci školy v roce 2003/2004


V. AMartina Popeláková
V. BMartina Králová
VI. AAmálie Krejčí
VI. BOta Sýkora
VI. CJana Věžníková
VII. AVlastimil Novák
VII. BVeronika Ocásková
VIII. AVeronika Pražanová
VIII. BIvana Voborná
VIII. CDavid Šiller
IX. AVlastimil Bílek
IX. BJan Šafařík
IX. CIvana Marková
Cena řediteleTomáš Binekza dlouhodobé úspěšné vedení a správu školního webu
Ocenění starosty obceIvo Šrot, Vlastimil Bílek, David Jedlička, Zdeněk Špánek, Jan Žbánek, Jan Krejčí, Milan Zastava, Jakub Zastava, Zbyněk Barták, Jakub Florián, David Matušina, Artur Sarojan, Marcel Nováček, Jiří Blaško, Jakub Kamenický, Zograb Mikojan, Zdeněk Mácaza úspěšnou representaci školy v v krajském finále fotbalového turnaje Coca - Cola cup

Nejlepší žáci školy v roce 2002/2003


V. AAmálie Krejčí
V. BJana Věžníková
V. CMarcela Konečná
VI. AVlastimil Novák
VI. BSimona Kučerová
VII. AAlžběta Sedláčková
VII. BPetr Müller
VII. CAneta Svobodová
VIII. AJana Kořínková
VIII. BBarbora Krestová
VIII. CMarcela Křížová
IX. AIvana Šafaříková
IX. BPavlína Muricová
Cena řediteleMarcela Cábováza výborné studijní výsledky a zejména za organizaci třídních i celoškolních akcí (mimo jiné sportovní den pro I. stupeň)
Ocenění starosty obceJan Lattenberg, Martin Lakomý, Vlastimil Novák, Michal Kulhánek, Martin Maštalíž, Ondřej Zapletal, Filip Rožnovský, Marek Kalvoda, Daniel Šiftaza úspěšnou representaci školy v lehké atletice - Poháru rozhlasu
Jaroslav Franklza vynikající umístění v přijímacím řízení na střední školy - 1. místo na prestižní gymnázium
Ngo Thuong Hienza vynikající studijní výsledky i přes značnou počáteční jazykovou bariéru

Nejlepší žáci školy v roce 2001/2002


V. AMarie Bílková
V. BMichal Cupák
V. CVeronika Ocásková
VI. AAlžběta Sedláčková
VI. BMarie Jenišová
VI. CFilip Rožnovský
VII. AAneta Blahová
VII. BVeronika Rajmicová
VII. CIvana Marková
VIII. AJaroslav Frankl
VIII. BMarie Cupáková
IX. APavel Chmelík
IX. BRadim Šifta
Cena řediteleKateřina Nechvátalová, Marie Cupáková, Petra Skoupá, Miriam Konzalová, Monika Kozáková, Michaela Stejskalová, Karolína Klašková, Petra Konečná, Markéta Šafářová, Pavlína Murocováza representaci školy v lehké atletice od okrskového do oblastního kola Poháru rozhlasu
David Sedláčekza vynikající umístění v přijímacím řízení na střední školy - 1. místo ze 160 přihlášených přes dlouhodobou absenci

Nejlepší žáci školy v roce 2000/2001


V. AŠkop Zdeněk
V. BSedláčková Alžběta
V. CSýkorová Ivana
VI. ABuriška Ondřej
VI. BRajmicová Veronika
VI. CMarková Ivana
VII. ACábová Marcela
VII. BNovotný Lukáš
VIII. AHaniková Adéla
VIII. BMarková Hana
IX. AOcásková Magdalena
IX. BBuriška Pavel
Cena řediteleMiroslav Lízal, VIII. Bza vytvoření multimediální presentace školy a správu školního webu
Jakub Paleček, IX. Bza reprezentaci školy v oblastním kole konverzační soutěže anglického jazyka

Nejlepší žáci školy v roce 1999/2000


V. AKořínková Jana
V. BŠafařík Jan
V. CMarková Ivana
VI. AStraka Tomáš
VI. BCupáková Marie
VII. AHaniková Adéla
VII. BMarková Hana
VIII. AKořínková Petra
VIII. BJašová Veronika
IX. ARybová Lenka
IX. BKolková Eva
Cena řediteleHradilová Jana

Nejlepší žáci školy v roce1998/1999


V. AHana Škopová
V. BPavlína Muricová
VI. AAdéla Haniková
VI. BPetra Konečná
VII. APetra Kořínková
VII. BLucie Bačíková
VIII. ALucie Sádlíková
VIII. BJana Hradilová
IX. AVeronika Bracková
IX. BTerezka Novotná
IX. CRoman Pěček
Cena řediteleVeronika Papcunováza 2. místo v oblasti jižní Morava - konverzační soutěž anglického jazyka

Nejlepší žáci školy v roce 1997/1998


V. BChmelík Pavel
VI. AKořínková Petra
VI. BJašová Veronika
VII. ASádlíková Lucie
VII. BŽivčáková Nela
VIII. AJenišová Monika
VIII. CRolencová Lucie
IX. ARozprýmová Blanka
IX. BKrausová Jana

Nejlepší žáci školy v roce 1996/1997


V. ARožnovská Kateřina
V. BNovotný Roman
VI. ALanger Adam
VI. BDudáková Magdalena
VII. ACupák Ondřej
VII. BPapcunová Veronika
VII. CRichterová Miriam
VIII. AKousalová Veronika
VIII. BKlašková Kateřina
IX. AStreitová Jana
IX. BŘehůřková Marie
Cena řediteleStreit Liborza 2. místo v okresním kole matematické olympiády

Nejlepší žáci školy v roce 1995/1996


IV. AJana Hrbková
IV. BRoman Novotný
V. ALucie Sádlíková
V. BDominika Doležalová
VI. ALudmila Binková
VI. BMartina Kalvodová
VI. CMarie Šnoblová
VII. ALenka Kolková
VII. BMarek Lejska
VII. CJaroslava Dudáková
VIII. AVeronika Kosíková
VIII. BStanislav Král
Cena řediteleJana Hradilová, Denisa Havránková, Eva Kolková, Zuzana Krbková, Magdalena Dudákováza vítězství v oblastním, krajském a za 3. místo v národním kole soutěže Mladý zdravotník

Nejlepší žáci školy v roce 1994/1995


IV. AJana Hradilová
IV.BJana Nykodymová
V. AMiroslava Doleželová
V. BMilan Michl
V. CMarie Šnoblová
VI. ALenka Kolková
VI. BEva Konzalová
VI. CKateřina Klašková
VII. AJitka Rozprýmová
VII. BJitka Ďásková
VIII. ADana Petříčková
VIII. BJitka Sedláčková
Cena řediteleVeronika Schnirchováza representaci školy na olympiádě z anglického jazyka (3. místo v okresním kole)

Nejlepší žáci školy v roce 1993/1994


IV. AVeronika Bracková
IV.BMarie Pospíšilová
V. ALenka Pirnerová
V. BEva Konzalová
VI. ATerezie Jenišová
VI. BMartin Boček
VII. AJan Bínek
VII. BAntonín Halm
VIII. ALucie Kolářová
VIII. BDavid Ondráček
VIII. CJarmil Cupák
XI. Soňa Růžičková
Cena řediteleJan Bínekvítěz okresního kola soutěže Mladý historik a 10. v jihomoravském oblastním kole

Nejlepší žáci školy v roce 1992/1993


IV. Dudáková Jaroslava
V. AKraus Michal
V. BKrálová Jana
VI. APospíšilová Jana
VI. BTrubáková Veronika
VII. AKolářová Lucie
VII. BVláčilíková Klára
VII. CHusáková Barbora
VIII. AJahodová Ivana
VIII. BHudečková Eva
Cena řediteleJan Konvicaza velmi dobrá umístění v olympiádách a soufěžích během školní docházky
chlapec dívka
svet_skola sazka